Antalya Cam Balkon Sistemleri     
0532 662 9436
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret66072
Bize Ulaşın

Gündoğdu Mahallesi Ceyhan Caddesi no 62

 whatsapp tan yaz
 
 tıkla ara
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Site Haritası

Garanti Koşulları

ANATOLİA CAM BALKON GARANTİ KOŞULLARI

 1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.
 1. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır.
 2. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması halinde, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servisin olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. Arızasının 15 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde imalatçı üretici veya ithalatçı, tamir tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketiciye tahsisle zorunludur. 
 3. Malın garanti süresi içerisinde, gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
 4. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen;
  • Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla tekrarı veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamaya sürekli kılması;
  • Tamir için gereken azami sürenin aşılması,
  • Firmanın servis istasyonunun, mevcut olmaması halinde sırayla satıcısı, bayii;acentası temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçı üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirini mümkün bulunmadığını belirlenmesi,durumlarında, tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
 5. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. 
 6. Garanti Belgesi ile ilgili sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurulabilir.

GARANTİ KAPSAMINA GİRMEYEN DURUMLAR

 1. Üretici / ithalatçı kontrolü dışında gelişen durumlarla oluşan hasar ve arızalar:Kullanım ve bakım el kitabında belirtilen hususlara aykırı kullanımlardan kaynaklanan arızalar.
  • Dolu, yıldırım, fırtına gibi doğal afetler.
  • Çevre faktörlerden kaynaklanan (asit yağmuru, ağaç özsuyu, kimyevi madde) dış yüzey korozyonu.
  • Trafik kazası, çarpışma ve düşürme, hırsızlık, yangın ve benzeri durumlar. 
 2. Antalia yetkili servisleri dışında yapılan onarım, bakımlar ve parça değişiminden kaynaklanan arızalar.
 3. Kullanım ve bakım el kitabında belirtilen periyodik bakım eksikliklerinden kaynaklanan arızalar garanti kapsamına girmez.